Pazar, Haziran 24

Venom’un Fragman Tarihi Duyuruldu ve İlk Posteri Yayınlandı

Marvel çizgi roman evreninin ezeli kötülerinden Venom’un beyaz perde uyarlaması olan filmde Venom’a Tom Hardy hayat veriyor. Filmde 4 Oscar adaylığı bulunan güzel oyuncu Michelle Williams bölge savcısı karakterinde karşımıza çıkarken; Katil Doğanlar, Zombieland ve son olarak True Detective dizisinde karşımıza çıkan, 2 Oscar adaylığı bulunan Woody Harrelson da filmin kötü adamlarından biri olacak. Sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen, girdiği vücuda Örümcek-Adam’ınkine benzer yetenekler kazandıran uzaylı organizmanın Örümcek-Adam çizgi romanlarında bolca yer bulan Eddie Brock’u nasıl etkileyeceğini hep birlikte göreceğiz.

  

Filmin senaryosunu The Amazing Spider-Man 2, The Dark Tower ve Jumanji 2’den tanıdığımız Jeff Pinkner, Spider-Man ve Jumanji 2’den tanıdığımız Scott Rosenberg ve Fifty Shades of Grey’den tanıdığımız Kelly Marcel üçlüsü kaleme alıyor.

  

Yönetmen koltuğunda ise Zombieland’ten tanıdığımiz Ruben Fleischer oturuyor. Tom Hardy’nin de Venom olduğu bir filme heyecanlanmamak elde değil. Bu iki acımasız simbiyotun karşılaşacağı film umarım güzel olur. Filmin ilk fragmanı yarın gelecek ve ilk poster de yayınlandı. Yayınlanan postere aşağıdan bakabilirsiniz.

 Pelerin Dergi – Şubat 2018 #6

 

  • Venom vizyon tarihi: 5 Ekim 2018
  • Silver and Black vizyon tarihi: 8 Şubat 2019